čtvrtek 9. února 2012

tak jsem do toho šla!

Ahoj,
pouštíme se do společného chutného experimentu. Zveme tě, aby ses stal(a) součástí projektu výměny receptů a doufáme, že se zapojíš.
 

Vybrali jsme lidi, o nichž si myslíme, že si to užijí a nezkazí zábavu.  Prosím, napiš a pošli nějaký recept tomu, jehož jméno je na prvním místě na konci tohoto e-mailu (ať už toho člověka znáš nebo ne). Recept by měl být rychlý, jednoduchý a neměl by obsahovat příliš nevšední ingredience.

Nejlepší je takový, který dokážeš vysypat z rukávu a okamžitě napsat - zkrátka recept, po kterém sáhneš, když nestíháš.
 

Poté, co recept pošleš (pouze a jenom té osobě s číslem 1), zkopíruj tento dopis do nové zprávy, jméno toho, komu jsi poslal recept smaž a na první místo napiš moje jméno. Na druhé místo napiš svoje jméno. V mailu by tedy mělo být pouze moje a Tvoje jméno. Takto pošli tuto zprávu svým dvaceti známým (ve skryté kopii).
 

Pokud tohle nezvládneš do pěti dnů, dej vědět, jinak by to vůči těm, kdo se účastní, nebylo fér. Na konci celého projektu by k Tobě mělo dorazit 36 receptů.
 

Je úžasné sledovat, odkud přichází. Málokdy se někdo odpojí, protože všichni potřebujeme nové nápady. A koloběh je hodně rychlý, protože na seznamu jsou pouze dvě jména a stačí, aby každý svou práci vykonal jen jednou.

1. email
váš email
 
Tak tenhle dopis od kamarádky mi přistál v mejlové poště. Než jsem "nezkazila zábavu", napsala jsem jí pár dotazů a tím si ověřila, že to skutečně poslala ona a tak jsem se nechala zlákat a poslala recept na domácí játrovou paštiku. Pravda, trvalo mi to čtyři dny, ale během hodiny mi přišly tři recepty. Jsem zvědavá, kolik mi jich nakonec dorazí a já si rozšířím svoji sbírku receptů.
Přiznám se, že jsem měla pár mejlových adres od blogerek, tak jsem jim to také rozeslala a doufám, že jsem je tím moc neotrávila, a že do toho také půjdou.

4 komentáře:

 1. Dittko ,psaní od Tebe je vždy úderné,inteligentní i vtipné ,jak pronesl můj muž (zase)jsi užitečná ,no a já dělám na sklad....víš přece ten filc ...ahojky a fajn večer .Daja

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dajo, a ty to pořád ne a ne pochopit, pořád děláš "na sklad". Co takhle nějaké pěkně barevné vložky do bot :-) Teď mrzne, určitě by se šikly, ale zase by nebyly vidět. Tak nevím, asi ti není pomoci a budeš pořád dělat "na sklad" :-) Se mnou se to má tak, že jsem spíš na věci, které jsou pěkné a zároveň funkční, takže je mohu používat. Takže na příklad, já bych si tu krajku našila třeba na košili, vsadila ji do povlaku na polštář a tak podobně, jenomže lenost je mocná čarodějka, takže k tomu asi nakonec nedojde. Pozdravuj doma :-) a přeji hezký mrazivý víkend. Ditta

   Vymazat
 2. Dittu, díky za mail i důvěru - určitě do toho jdu, jen jsem nestíhala, snad o víkendu všechno doženu.
  Pěkný večer, zdravím Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helčo, to jsem ráda, protože mi už pár lidí napsalo, že se nezúčastní, ale s tím se asi počítá, proto těch 20 adres. Hezký vymrzlý víkend ti přeje Ditta.

   Vymazat